Zostań Wystawcą i zdobądź nowych klientów

UWAGA! 

 

Miło nam poinformować, że ceny powierzchni zostają bez zmian:
 

- opłata rejestracyjna – 800 zł netto + Vat 

- powierzchnia niezabudowana - 330 zł netto + Vat/m2 (powierzchnia bez zabudowy, pokryta jasnoszarą wykładziną dywanową)

- powierzchnia zabudowana - 390 zł netto + Vat/m2 (w cenie dodatkowo: biała zabudowa w systemie oktagonalnym, kosz, 1 halogen na każde 3 m2, numer stoiska z nazwą firmy do 20 znaków, 1 gniazdko 230V 2kW oraz odkurzanie stoiska)

- stoisko promocyjne 6 m2 – 2300 zł netto + Vat (wyposażone dodatkowo w 1 ladę z półką lub gablotę z półką do wyboru, 1 stół, 2 krzesła, wieszak)

- dopłata do narożnego stoiska – 800 zł netto + Vat

 

Rabaty – w przypadku zamówienia powierzchni niezabudowanej lub zabudowanej (rabaty nie dot. stoiska promocyjnego 6 m2 oraz dopłaty za typ stoiska):

- dla klientów nowych - 5% rabatu pod warunkiem płatności 100% zaliczki za wybraną powierzchnię do 06.09.2019

- dla klientów zeszłorocznych - 10% rabatu pod warunkiem płatności 100% zaliczki za wybraną powierzchnię do 06.09.2019

 

 

Dlaczego warto


- To już 18-sta edycja! Dolnośląskie Targi Stomatologiczne są imprezą branżową o wieloletniej tradycji.


- W jednym miejscu i czasie prezentowana jest kompleksowa oferta wyposażenia gabinetów stomatologicznych - począwszy od profesjonalnych sprzętów i umeblowania a kończywyszy na materiałach niezbędnych do codziennej pracy.


- Tutaj spotyka się branża, tutaj możesz bezpośrednio spotkać się ze swoimi klientami.

 

- Targi DENTAMED® umożliwiają nawiązanie wartościowych kontaktów biznesowych oraz znalezienie nowych klientów wśród ponad 2000 branżowych Zwiedzających z Polski a także m.in Słowacji, Czech i Niemiec.


- To doborowe towarzystwo ok. 130 Wystawców z Polski i zagranicy, prezentujących nowości i najlepsze produkty z branży stomatologicznej.


- Statystyki targowe są sprawdzone i potwierdzone przez audyt CENTREX-u (Związek Międzynarodowych Statystyk Targowych).


- Targi to także wartościowy program towarzyszący, całodniowe kursy medyczne, prezentacje i szkolenia firm, które wzbudzają zainteresowanie Państwa klientów.


- Intensywna promocja - 10 000 informatorów wysyłanych pocztą tradycyjną oraz kolejne kilka tysięcy w formie newsletterów, a także szeroko zakrojona kampania marketingowa w niemal wszystkich czasopismach i portalach branżowych.


- Organizator Targi w Krakowie Sp. z o.o. to firma znana i ceniona w branży eventowej. Mając wieloletnie doświadczenie w organizacji imprez targowych, co roku gwarantujemy doskonałą obsługę i przygotowanie wydarzenia.

 

Skontaktuj się z nami

Zamów stoisko
i usługi dodatkoweZarezerwuj salę seminaryjną już dzisiaj!