Zostań Wystawcą i zdobądź nowych klientów

 

Dlaczego warto


- To już 20-sta edycja! Dolnośląskie Targi Stomatologiczne są imprezą branżową o wieloletniej tradycji.


- W jednym miejscu i czasie prezentowana jest kompleksowa oferta wyposażenia gabinetów stomatologicznych - począwszy od profesjonalnych sprzętów i umeblowania a kończywyszy na materiałach niezbędnych do codziennej pracy.


- Tutaj spotyka się branża, tutaj możesz bezpośrednio spotkać się ze swoimi klientami.

 

- Targi DENTAMED® umożliwiają nawiązanie wartościowych kontaktów biznesowych oraz znalezienie nowych klientów wśród ponad 2000 branżowych Zwiedzających z Polski a także m.in Słowacji, Czech i Niemiec.


- To doborowe towarzystwo ok. 100 Wystawców z Polski i zagranicy, prezentujących nowości i najlepsze produkty z branży stomatologicznej.


- Statystyki targowe są sprawdzone i potwierdzone przez audyt CENTREX-u (Związek Międzynarodowych Statystyk Targowych).


- Targi to także wartościowy program towarzyszący, całodniowe kursy medyczne, prezentacje i szkolenia firm, które wzbudzają zainteresowanie Państwa klientów.


- Intensywna promocja - 10 000 informatorów wysyłanych pocztą tradycyjną oraz kolejne kilka tysięcy w formie newsletterów, a także szeroko zakrojona kampania marketingowa w niemal wszystkich czasopismach i portalach branżowych.


- Organizator Targi w Krakowie Sp. z o.o. to firma znana i ceniona w branży eventowej. Mając wieloletnie doświadczenie w organizacji imprez targowych, co roku gwarantujemy doskonałą obsługę i przygotowanie wydarzenia.

 

Skontaktuj się z nami

Zamów stoisko
i usługi dodatkoweZarezerwuj salę seminaryjną już dzisiaj!