Cena, Jakość, Wydajność
To dzięki tym wyróżnikom podejmujecie decyzje o wprowadzeniu nowych urządzeń do waszej praktyki. Kierując się tymi wytycznymi Medit stworzył dla was i500.
i500 skanuje doskonale bez pokrywania obiektów warstwami antyrefleksyjnymi.Zapewnia przy tym znakomitą szybkość, płynność i krótkie czasy przetwarzania co przekłada się na komfort pracy i jej efektywność.
Do skanera dołączone jest oprogramowanie, które dzięki mnogości oferowanych funkcji zapewni opcje dla wszystkich rodzajów specjalizacji. Za sprawą zastosowania otwartych systemów CAD/CAM nie musisz obawiać się więcej o kompatybilność twoich skanów 3D.
Dołącz do świata cyfrowej stomatologii, wykorzystaj doświadczenia jakie daje Medit.
Otwarte pliki .STL
Skaner i500 korzysta z otwartego systemu CAD/CAM, dzięki czemu pozwala eksportować i udostępniać pliki .STL
Szybkie skanowanie wewnątrzustne w czasie rzeczywistym
Dwie kamery wideo gwarantują szybki i dokładny proces skanowania. Dzięki inteligentnym algorytmom skaner i500 kontroluje ścieżkę skanowania zapewniając płynność całego procesu z możliwością korekty i doskanowania w dowolnym momencie.
Wysoka rozdzielczość obrazu
Skaner i500 tworzy realistyczne obrazy o najwyższej rozdzielczości i bogatej gamie kolorów. Dzięki temu można rozróżnić strukturę anatomiczną zębów i tkanek miękkich oraz, uprościć identyfikację linii marginesów i podcieni.
Bezpudrowe skanowanie
Skaner i500 nie wymaga użycia pudru podczas skanowania. Dzięki temu proces skanowania jest maksymalnie uproszczony, dbając przy tym o komfort pacjenta.