TePe ze swoim wyborem  szczoteczek międzyzębowych  oferuje opcje dla różnych potrzeb  - dokonaj wyboru spośród różnych rozmiarów i modeli.
Szczoteczki międzyzębowe zostały opracowane we współpracy z ekspertami dentystycznymi, aby zapewnić najwyższą użyteczność i jakość w każdym najmniejszym szczególe.
 
Opis strony:
Rodzinna firma TePe została założona w 1965 roku. Dziś jest jednym z najważniejszych producentów produktów do higieny jamy ustnej na świecie.
 
Z historii
Historia TePe rozpoczęła się w 1965 roku, kiedy rzeźbiarz Henning Eklund opracował specjalną wykałaczkę do drewna we współpracy z profesorami z University of Malmö.
Wykałaczka miała trójkątny kształt zgodny z naturalnym kształtem wejścia do przestrzeni międzyzębowej.
 
W 1973 roku syn Henninga, Bertil Eklund, stworzył pierwszą szczoteczkę do zębów. Obecnie ponad 25% wszystkich szczoteczek do zębów zakupionych w Szwecji pochodzi od TePe.
 
Na początku lat dziewięćdziesiątych wprowadzono pierwszą szczoteczkę międzyzębową TePe Original, która wciąż jest produkowana przy minimalnych modyfikacjach.
Szczoteczki międzyzębowe TePe Original natychmiast zyskały duże wsparcie specjalistów dentystycznych i popularność ich pacjentów.
 
TePe jest zatem jednym z największych producentów szczoteczki międzyzębowych na świecie.
 
Asortyment  szczoteczek międzyzębowych TePe oferuje opcję na każdą potrzebę - dokonaj wyboru spośród różnych rozmiarów i modeli.
Szczoteczki międzyzębowe zostały opracowane we współpracy z ekspertami dentystycznymi, aby zapewnić najwyższą użyteczność i jakość w każdym najmniejszym szczególe.
 
Wizja TePe
TePe nieustannie stara się podnosić świadomość na temat zapobiegania próchnicy zębów, zapalenia dziąseł i przyzębia za pomocą szerokiej gamy szczoteczek międzyzębowych i ergonomicznych szczoteczek do zębów. W rezultacie pomoce TePe przyczyniają się do poprawy zdrowia jamy ustnej i poprawy jakości życia ludzi w ponad 50 krajach na całym świecie.
 
 
VIDEO - DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ:
https://www.youtube.com/watch?v=2LC7YKwJEqQ
 
 
WIĘCEJ INFORMACJI I GDZIE KUPIĆ:
https://www.profimed.com/wyszukiwanie?s=tepe+original