Targi w Krakowie od zawsze odpowiadały na potrzeby dynamicznie rozwijającego się rynku stomatologicznego w Polsce i były tam, gdzie pojawiała się potrzeba spotkań, rozmów i wymiany kontaktów. Dziś za najważniejsze forum branży stomatologicznej uznać trzeba Międzynarodowe Targi Stomatologiczne KRAKDENT®, które 30.03. - 01.04.2023 odbędą się w EXPO Kraków i które na kilka miesięcy przed budzą ogromne zainteresowanie.  
 
Nadrzędnym celem Targów w Krakowie jest satysfakcja klientów. W obliczu zmian zachodzących wokół, nie chcemy narażać firm na straty finansowe i niezadowolenie z powodu zbyt małej ilości odwiedzających. Wystawcy kupując stoisko, obdarzają nas ogromnym zaufaniem, za co jesteśmy wdzięczni i co jest dla nas bardzo ważne. Z uwagą śledzimy zmiany i potrzeby branży, wsłuchujemy się w głos wystawców i gdy tylko firmy będą gotowe - powrócimy do Wrocławia. Dziś jednak koncentrujemy się na Targach KRAKDENT®, które w 2023 roku zapowiadają się imponująco.
 
Decyzja Zarządu Targów w Krakowie spotkała się ze zrozumieniem wystawców liczących na spotkania biznesowe we Wrocławiu. Większość z nich już zadeklarowała swój udział w Międzynarodowych Targach Stomatologicznych KRAKDENT®.